Kontaktujte nás:

TEL: +421 41 4371453
MOB: +421 903 315 495
MAIL: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Zatepľovanie budov

zateplovanie

 
Je všeobecne známe, že podchladené obvodové steny pôsobia negatívne na pohodu a zdravie obyvateľov.
Prestupom tepla fasádou počas vykurovacej sezóny dochádza na základe rozdielu medzi vonkajšou a vnútornou teplotou k stratám až vo výške 40% tepelnej energie.

V letných mesiacoch dochádza naopak k veľkému prehrievaniu obvodového plášťa, čo má za následok neznesiteľné teplo v bytoch. Nemožno prehliadnuť celkový vzhľad obvodových plášťov, ktorý si žiada citlivé architektonické riešenie. Zmeny teplôt všeobecne počas kalendárneho roka majú za následok opotrebovanie stavebnej konštrukcie domu, so sprievodnými javmi korózie, v krajnom prípade až statické poruchy objektu alebo jeho častí.

Pred začatím stavebných prác vykoná D.O.S.Stavby s.r.o.. fyzickú prehliadku obvodového plášťa popr. sondáž a záťažové skúšky.
Cieľom a výsledkom je dosiahnutie presného zhodnotenia aktuálneho stavu obvodovej konštrukcie a navrhnúť potrebné technické riešenie celkovej revitalizácie domu.

 

Firma D.O.S.Stavby s.r.o. sa pravidelne zúčastňuje školení a seminárov cielených na zvyšovanie odbornosti svojich zamestnancov.