Kontaktujte nás:

TEL: +421 41 4371453
MOB: +421 903 315 495
MAIL: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Doplnky k oknám

Naša firma vám ponúka veľa možností prí výbere tieniacej techniky.

U nás nájdete vonkajšie žalúzie a rolety, markízy, vnútorné žalúzie, látkove tienenie a sieľky proti hmyzu v rôznych farebných prevedeniach.

 

Úlohou tieniacich techník je zabraňovanie prenikania slnečného svetla, chránia zariadenie v mestnosti a zaručujú potrebné súkromie.

 

Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tienidlom.

Regulujú osvetlenie, zachytávajú slnečné svetlo a chránia pred jeho účinkami. Používajú sa k zakrývaniu rodinných domov ako aj administratívnych budov.

Žalúzie môžu byť ovládané kľučkou, šnúrkou alebo elektropohonom 230/50Hz.

 

vonkajsie-zaluzie-c80.jpg vonkajsie-zaluzie-ext50.jpg vonkajsie-zaluzie-ext50h.jpg vonkajsie-zaluzie-z70.jpg vonkajsie-zaluzie-z80.jpg vonkajsie-zaluzie-z90.jpg

V ponuke máme 2 typy vnútorných žalúzií.

  • Hliníkové žalúzie predstavujú narozšírenejší spôsob prostislenečnej ochrany. Výhdou je jednoduchosť, rýchla montáž, minimálna údržba a cenová dostupnosť. Žalúzie sú riešením i vtedy ak chcete oddeliť úložný priestor.
  • Bambusové žalúzie sa vyznačujú elegantným dizajnom a prírodným vzhľadom.

 

bambus25.jpg bambus_euro_rondo2.jpg comfort25.jpg comfort50.jpg vnut-horizont-eko.jpg vnut-horizont-ekos-brzdou.jpg vnut-horizont-elegance.jpg vnut-horizont-harmony.jpg vnut-horizont-idk.jpg vnut-horizont-ids.jpg vnut-horizont-ids.rondo.jpg vnut-horizont-max25.jpg vnut-horizont-monakomando.jpg vnut-horizont-standard.jpg

Ponúkame vám vonkajšie rolety, ktoré sa používajú na ochranu pred únikom tepla, kde sa výrazne zvyšuje izlačná schopnosť okien. Tiež sú ochranou pred poveternostnými podmienkami a chránia plastové, drevené, hliníkové okná a predlžujú ich životnosť. Tiež sú výbornou protihlukovou bariérou.

 

nadokenna.jpg predokenne-rolety.jpg vonkajsia-roletas-heluz-prekladu.jpg vonkajsia-roletas-onro.jpg vonkajsia-roletas-podomietkova.jpg vonkajsia-roletas-ronopreklad.jpg

Markízy majú niekoľko predností.

Sú schopné zatieniť veľké plochy terás, balkónov a presklených výloh. Dotvárajú architekonický vzhľad objektov a stávajú sa neoddelitelnou súčasťou.

 

Markízy sa ovladajú veľmi jednoducho. Základným ovladaním, je ovládanie kľučkou. Je tu však možnosť motorického ovládania so spínačom alebo diaľkovým ovládaním. Žiadaný doplnok je i čidlo, ktoré pri veľkom vetre markízu automaticky stiahne.

Vonkajšie clony spoľahlivo zatienia balkóny, výlohy, okná a zimné záhrady. Clony môžete ovládať ručne, alebo kľučkou.

 

kazetove-markizy-scrigno.jpg kazetove-markizy-trend.jpg vysuvne-markizy-dima-clasa_ombamatik.jpg vysuvne-markizy-dima.jpg zvisla-clona-metro-cori_ZZ.jpg zvisla-clona-metro-medisolafly-100BM.jpg zvisla-clona-pergola-piko2.jpg zvisla-clona-pergola.jpg zvislá-clona-metro-700H.jpg zvislá-clona-metro-800Vl.jpg zvislá-clona-metro-MED85.jpg zvislá-clona-metro-medisolafly-130.jpg zvislá-clona-metro200.jpg zvislá-clona-metro300.jpg

Látkové rolety sú moderné rolety s množstvom farebných prevedení a druhov látok. Dokonale doplňujú váš interiér a plnia funkciu tienenia.

 

 

latkove-tienenie-calypso.jpg latkove-tienenie-plise-polkruh.jpg latkove-tienenie-plise-so-sikminou.jpg latkove-tienenie-plise.jpg latkove-tienenie-plise3.jpg latkove-tienenie-vertikalne-zaluzie.jpg vertikalne-pvc.jpg

Sieťky proti hmyzu sú najefektívnejšia ochrana pred dotieravým hmyzom a stávajú sa elegantným doplnkom do okien.

 

Sieťka je vyrobená z poplastového skloaminatového vlákna, ktorý nepodlieha korózii a znáša teplotné rozdiely. Sieťky dodávame v šedej alebo čiernej farbe, takže na okne ju takmer nevidieť.

Ponúkame vám vysoko kvalitné vonkajšie a vnútorné parapety. Môžete si vybrať z množstva farieb a typov.

 

parapet-int-01.jpg parapet-int-02.jpg parapet01.jpg parapt-ext-02.jpg