Kontaktujte nás:

TEL: +421 41 4371453
MOB: +421 903 315 495
MAIL: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Hliníkové okná

econoline

ECONOLINE je okenno - dverový systém na interiérové konštrukcie bez prerušenia tepelného mosta. Stavebná hĺbka profilov okenných, dverových rámov a krídel je 51 mm a hĺbka okenných krídel je 60mm. Hrúbka zasklenia je 3 - 38 mm. Ponúkame vám množstvo doplnkov (elektrické zámky, stavače krídel, madlá, atď.). Povrchová úprava kovaní je vo farbách farebnej škály RAL vrátane štrukturálnych farieb a 7 druhov drevodekorov.

 

ECONOLINE je vhodný pre okenné a dverové interiérové konštrukcie.

 

triline

TRILINE  je okenno - dverový systém na exteriérové konštrukcie. Stavebná hĺbka okenných, dverových rámov a krídel je 51 mm a hĺbka okenných krídel je 60 mm. Hrúbka zasklenia je 4 - 37 mm (jednosklo, dvojsko, trojsklo). Ponúkame vám množstvo doplnkov. Povrchová úprava profilov a kovaní je vo farbách farebnej škály RAL vrátane štrukturálnych farieb a 7 druhov drevodekorov.

 

TRILINE je vhodný pre okenné a dverové konštrukcie budov s menšími požiadavkami na tepelnoizolačné vlastnosti.

 

imerial

IMERIAL je najpoužívanejší okenno-dverový systém na exteriérové konštrukcie. Stavebná hĺbka profilov okenných, dverových rámov a krídel je 65 mm a hĺbka okenných krídel je 74 mm. Hrúbka zasklenia je 4 - 51 mm (jednosklo, dvojsko, trojsklo). Ponúkame vám množstvo doplnkov. Povrchová úprava profilov a kovaní je vo farbách farebnej škály RAL vrátane štrukturálnych farieb a 7 druhov drevodekorov.

IMERIAL je vhodný pre okenné a dverové konštrukcie budov s bežnými požiadavkami na tepelnoizolačné vlastnosti.

 

superial

SUPERIAL je okenno-dverový systém na exteriérové konštrukcie. Stavebná hĺbka okenných, dverových rámov a krídel je 75 mm a hĺbka okenných krídel je 84 mm. Hrúbka zasklenia je 14 - 61 mm (dvojsko, trojsklo). Ponúkame vám množstvo doplnkov. Povrchová úprava a kovaní je vo farbách farebnej škály RAL vrátane štrukturálnych farieb a 7 druhov drevodekorov.

 

SUPERIAL je vhodný pre okenné a dverové konštrukcie s vyššími požiadavkami na tepelnoizolačné vlastnosti.

 

star

STAR je excelentný okenno-dverový systém na nízkoenergetické, pasívne a luxusné domy s výnimočnými vlastnosťami. Stavebná hĺbka profilov okenných, dverových rámov, priečok a dverových krídel je 90 mm a hĺbka okenných krídel je 99 mm. Hrúbka zasklenia je 12 - 82mm (dvojsko, trojsklo). Ponúkame vám množstvo doplnkov. Povrchová úprava profilov a kovaní je vo farbách farebnej škály RAL vrátane štrukturálnych farieb a 7 druhov drevodekorov.

 

STAR je vhodný pre konštrukcie budov s najvyššími požiadavkami na tepelnoizolačné vlastnosti.

 

futural

ECO FUTURAL je okenno-dverový systém na exteriérové konštrukcie so zvýšenou tepelnoizolačnou schopnosťou. Stavebná hĺbka profilov okenných, dverových rámov, priečok a krídel je 65 mm a hĺbka okenných krídel je 74mm. Hrúbka zasklenia je 4 - 51mm (dvojsko, trojsklo). Povrchová úprava profilov a kovaní je vo farbách farebnej škály RAL vrátane štrukturálnych farieb a 7 druhov drevodekorov.

ECO FUTURAL je vhodný pre okná a dvere vysokými požiadavkami na tepelnoizolačné vlastnosti.

 

 

aluflam55

ALUFLAM AF55 je dverový systém pre protipožiarne interiérové dvere a fixné zasklenia v ráme. Stredové komory profilov sú vyplnené ohňovzdornou výplňou AESTUVER. U tohto systému je stavebná hĺbka 55 mm.

 

ALUFLAM AF55 je vhodný pre interiérové protipožiarne dvere a fixné zasklenia s požiarnou odolnosťou do EI30.

 

 

 

aluflam55

ALUFLAM AF70 je dverový systém pre protipožiarne exteriérové dvere a fixné zasklenia v ráme. Stredové komory profilov sú vyplnené ohňovzdornou výplňou AESTUVER. U tohto systému je stavebná hĺbka 70 mm.

 

ALUFLAM AF70 je vhodný pre exteriérové protipožiarne dvere a fixné zasklenia s požiarnou odolnosťou do EI60.